به منظور پیشگیری از کرونا سقف کارت به کارت بانک ایران زمین افزایش یافت

به گزارش وبلاگ گربه، بانک ایران زمین باتوجه به فرایند صعودی ویروس کرونا در کشور و لزوم کاهش مراجعات حضوری به شعب، ضمن تأکید بر استفاده هرچه بیشتر ازخدمات غیرحضوری سقف خدمات مبتنی برکارت های شتابی خود را افزایش داد.

به منظور پیشگیری از کرونا سقف کارت به کارت بانک ایران زمین افزایش یافت

به گزارش خبرگزاری وبلاگ گربه ، با توجه به فرایند صعودی و شروع موج سوم ویروس کرونا در کشور و در راستای مدیریت، کنترل و پیشگیری از شیوع این ویروس، طبق بخشنامه صادره از بانک مرکزی، سقف مجاز کارت به کارت شتابی و درون بانکی از طریق درگاه های اینترنتی و خودپردازها را افزایش داد.

بر اساس این بخشنامه، سقف مجاز انتقال وجه کارت به کارت (شتابی و درون بانکی) از طریق درگاه های اینترنتی، خودپردازها و کیوسک بانک ایران زمین از مبلغ سی میلیون ریال در هر شبانه روز از مبدأ هر کارت به شصت میلیون ریال افزایش یافت، همچنین سقف مجاز انتقال وجه کارت به کارت از طریق پرداخت سازها از ده میلیون ریال به سی میلیون ریال با حصول اطمینان از انطباق شماره ملی دارنده کارت و شماره ملی دارنده سیم کارت انجام دهنده تراکنش قابل افزایش است.

به همین دلیل، امکان تمدید تاریخ انقضاء کارت های بانکی بدون نیاز به مراجعه حضوری مشتری به مدت یک سال و تا اطلاع ثانوی بلامانع است و سقف صدور کارت هدیه تا اطلاع ثانوی و به صورت موقت به بیست میلیون ریال افزایش یافته است، این اقدامات به منظور جلوگیری از مراجعه مشتریان به شعب و حفظ سلامت آنها انجام می شود.

روابط عمومی بانک ایران زمین خاطرنشان کرد: از آنجایی که بانک ها یکی از اماکن پر خطر برای ابتلا به ویروس کرونا هستند، بانک ایران زمین برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا و به منظور حفظ سلامت مشتریان و کارکنان بانک، از آمادگی کامل زیرساخت های بانکداری الکترونیک این بانک برای استفاده غیرحضوری مشتریان خبر داد.

->

منبع: خبرگزاری آریا

به "به منظور پیشگیری از کرونا سقف کارت به کارت بانک ایران زمین افزایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به منظور پیشگیری از کرونا سقف کارت به کارت بانک ایران زمین افزایش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید