حمله توئیتری ترامپ به بازندگان سه شنبه بزرگ

به گزارش وبلاگ گربه، رئیس جمهوری آمریکا در واکنش به نتایج رقابت های مقدماتی حزب دموکرات از مایکل بلومبرگ و الیزابت وارن به عنوان دو بازنده سه شنبه بزرگ نام برد.

حمله توئیتری ترامپ به بازندگان سه شنبه بزرگ

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ گربه به نقل از یورونیوز، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در واکنش به نتایج رقابت های مقدماتی حزب دموکرات از مایکل بلومبرگ و الیزابت وارن به عنوان دو بازنده سه شنبه بزرگ نام برد.

رئیس جمهوری ایالات متحده در صفحه توئیتر خود نوشت: بزرگترین بازنده امشب با فاصله زیاد مایکل بلومبرگ ریزه است. او در یکی از توئیت های دیگر خود نیز از الیزابت وارن به عنوان دیگر بازنده سه شنبه بزرگ یاد کرد.

مایکل بلومبرگ و الیزابت وارن نتواستند در هیچ کدام از ایالت هایی که رای گیری آنها در جریان سه شنبه بزرگ برگزار گشت پیروز شوند.

الیزابت وارن در ایالت ماساچوست که خود یکی از دو نماینده آن در مجلس سنای آمریکا است از جو بایدن باخت. مایکل بلومبرگ هم با وجود استفاده از ثروت شخصی اش برای تبلیغ در ایالت های سه شنبه بزرگ تنها در منطقه خودمختار ساموآی آمریکا در اقیانوس آرام پیروز شد.

ترامپ همچنین ویدئویی از مایکل بلومبرگ در صفحه توئیتر منتشر کرد که شهردار سابق نیویورک در آن در حال لیس زدن انگشتان خود دیده می شود. رئیس جمهوری آمریکا در توئیت خود به مایکل بلومبرگ توصیه کرده است که انگشتان خود را لیس نزند زیرا این کار برای او و دیگران غیر بهداشتی و خطرناک است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حمله توئیتری ترامپ به بازندگان سه شنبه بزرگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله توئیتری ترامپ به بازندگان سه شنبه بزرگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید