دادگاه انقلاب برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا چه اقداماتی انجام داد؟

به گزارش وبلاگ گربه، رئیس دادگاه های انقلاب تهران از تمهیدات این دادگاه برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا توضیحاتی داد.

دادگاه انقلاب برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا چه اقداماتی انجام داد؟

به گزارش خبرنگار ، دادگاه انقلاب یکی از محل های پر رفت و آمدی است که هر روزه میزبان تعداد زیادی از متهمان خانواده متهمان و شاکیان است و به همین دلیل ضدعفونی کردن این مکان از ویروس کرونا موضوعی بسیار مهم است.

از آنجایی که راه چاره های مختلفی برای ضدعفونی کردن مکان های عمومی در نظر گرفته شده است دادگاه انقلاب هم به عنوان یکی از محل های پر تردد که هر روز میزبان چند صد نفر از اقصی نقاط کشور است باید ضدعفونی کردن محیط دادگاه ها را در دستور کار خود قرار دهد.

البته به گفته رئیس دادگاه های انقلاب تهران ضدعفونی کردن فضای دادگاه به خوبی انجام می گردد و سالن های دادگاه، میز و جایگاه ها هر روزه ضدعفونی می شوند.

موسی غضنفرآبادی رئیس دادگاه های انقلاب تهران در گفت گو با خبرنگار ، با اشاره به تمهیدات لازم برای ضدعفونی کردن فضای دادگاه جهت جلوگیری از انتقال ویروس کرونا اظهار کرد: زندانیان برای حضور در جلسات رسیدگی به پرونده و قبل از حضور در دادگاه انقلاب هنگام خروج از زندان مورد آنالیز قرار می گیرند.

وی درباره ضدعفونی کردن زندانیان پس از ورود به دادگاه ادامه داد: البته پس از آنکه زندانیان وارد دادگاه انقلاب شدند یک بار دیگر هم در دادگاه آنالیز می شوند و تمهیدات لازم برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا به عمل آمده است.

رئیس دادگاه انقلاب با اشاره به فضای کلی دادگاه انقلاب گفت: ضدعفونی کردن فضای دادگاه و سالن های دادگاه و میز ها در دستور کار قرار گرفته و این کار هر روز انجام می گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "دادگاه انقلاب برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا چه اقداماتی انجام داد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دادگاه انقلاب برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا چه اقداماتی انجام داد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید