سرپرست استقلال: به اندازه کافی از داوری ضرر دیده ایم،بعضی حرف ها بهانه است، مجیدی خواست قرارداد 7 بازیکن تمدید گردد

به گزارش وبلاگ گربه، کار ما هنوز تمام نشده و تا زمانی که به عنوان قهرمانی نرسیم نمی توانیم از چیزی با قطعیت صحبت کنیم. مطمئناً بازیکنان تیم استقلال در ادامه راه با تمام توان خود به میدان خواهند رفت و امیدوار هستم که بتوانیم قهرمانی جام حذفی را به طرفداران استقلال هدیه بدهیم.

سرپرست استقلال: به اندازه کافی از داوری ضرر دیده ایم،بعضی حرف ها بهانه است، مجیدی خواست قرارداد 7 بازیکن تمدید گردد

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال به اندازه کافی از داوری ضرر دیده و بهتر است دوستان با بعضی صحبت ها شکستشان را توجیه نکنند.

سعید رمضانی در تبادل نظر با فارس در مورد رجحان استقلال مقابل سپاهان و صعود آبی پوشان به مرحله نیمه نهایی جام حذفی گفت: خوشبختانه بازی قابل قبول و خوبی انجام دادیم و خیلی شادمان هستم که توانستیم از این مسابقه برنده خارج شده و راهی نیمه نهایی شویم.

وی اضافه نمود: البته کار ما هنوز تمام نشده و تا زمانی که به عنوان قهرمانی نرسیم نمی توانیم از چیزی با قطعیت صحبت کنیم. مطمئناً بازیکنان تیم استقلال در ادامه راه با تمام توان خود به میدان خواهند رفت و امیدوار هستم که بتوانیم قهرمانی جام حذفی را به طرفداران استقلال هدیه بدهیم.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در مورد اظهارات مربی سپاهان که ادعا نموده برای استقلال در پنج بازی اخیر پنالتی های گرفته شده که کارشناسان آنها را قبول ندارند عنوان نمود:ما به این صحبت ها توجهی نداریم و تمام تمرکزمان روی مسابقات است. به نظرم مطرح کردن چنین صحبت هایی یک نوع توجیه است، همه دیدند استقلال فوتبال قابل قبولی انجام داد و کیفیت بازی استقلال به چه شکل بود.

وی یادآور شد: قبل از اعلام پنالتی به سود استقلال داور می توانست یک پنالتی دیگر هم برای ما بگیرد اما در مجموع قضاوت بنیادی فر خوب بود و از قلم نیاندازید که تکل خشن مهاجم سپاهان روی پای دانشگر می توانست حریف را 10 نفره کند اما ما اعتراضی به این گونه مسائل نداریم و تمام تمرکزمان روی کار و برنامه هایمان است. استقلال به اندازه کافی از داوری ضرر دیده ولی بهتر است دوستان با این صحبت ها شکست را توجیه نکنند. تیمی که شکست می خورد معمولاً برای فرار از نقدها چنین بهانه هایی را مطرح می نماید اما به آنها توجهی نمی کنیم.

رمضانی در پاسخ به این سوال که آیا قرار نیست فرهاد مجیدی سکوت خود را بشکند و در کنفرانس های مطبوعاتی شرکت کند گفت: مجیدی روی کارش تمرکز نموده و فکر می کنم به دنبال یک فرصت است تا تمام و کمال حرف هایش را مطرح کند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه با این شرایط به نظر می رسد مجیدی تا خاتمه فصل در کنفرانس ها شرکت نکند گفت: از این موضوع اطلاع دقیقی ندارم اما من بعید می دانم تا خاتمه فصل چنین اتفاقی بیفتد و او صحبت کند.

وی در مورد شایعاتی که پیرامون ندادن لیست توسط فرهاد مجیدی به باشگاه استقلال برای فصل آینده مطرح شده عنوان نمود: در این شرایط ارائه لیست چندان منطقی نیست چون بازی ها ادامه دارد و دو هفته از لیگ و مسابقات جام حذفی باقی مانده است.

رمضانی با اشاره به این موضوع که قرارداد 7 بازیکن تیم استقلال به خاتمه رسیده است عنوان نمود:البته یک سری مباحث به من منتقل شده و من هم با مدیریت باشگاه صحبت کردم و فقط می توانم این را بگویم که اصل خواسته فرهاد مجیدی تمدید قرارداد بازیکنانی است که قراردادشان با استقلال به خاتمه رسیده است.او این مورد را تاکید نموده و باید منتظر باشیم تا ببینیم چه اتفاقی رخ می دهد.

منبع: عصر ایران

به "سرپرست استقلال: به اندازه کافی از داوری ضرر دیده ایم،بعضی حرف ها بهانه است، مجیدی خواست قرارداد 7 بازیکن تمدید گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست استقلال: به اندازه کافی از داوری ضرر دیده ایم،بعضی حرف ها بهانه است، مجیدی خواست قرارداد 7 بازیکن تمدید گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید