نکاتی برای انتخاب و خرید کیف

به گزارش وبلاگ گربه، در این مطلب 9 نکته برای یاری به شما در انتخاب کیفی که به پشتتان آسیب نرساند مطرح شده است.

نکاتی برای انتخاب و خرید کیف

به گزارش ، کیف ها فقط زیبا یا مفید نیستند بلکه می توانند بر شرایط بدن، قدرت بدن و حتی شکل بدن ما نیز تأثیر بگذارند. بنابراین، بسیار مهم است که بدانید چگونه یک کیف را انتخاب کنید که به هیچ وجه به بدن شما آسیب نرساند. می توانید نکات و ترفند های ساده ای را برای به دست آوردن آن رعایت کنید و اطمینان حاصل کنید که کیف های شما به هر طریق ممکن سرمایه گذاری خوبی هستند.

9 نکته برای یاری به شما در انتخاب کیفی که به پشت شما آسیب نرساند

ما نکات و ترفند هایی را جمع آوری نموده ایم تا دریابیم که کیف شما ایده آل است یا نه؟.

وقتی کیفی را انتخاب می کنید که نزدیک بدن باشد، وزن آن به طور مساوی توزیع شده و ارگونومیک تر خواهد بود. از آن به صورت ضربدری بهره ببرید، بنابراین اگر بند را روی شانه سمت راست انداختید، کیف را روی بدن و سمت چپ خود قرار دهید. به یاد داشته باشید، توصیه می گردد که گاه به گاه طرفین را تغییر دهید.

از مدل هایی که فقط با بازو های شما قابل حمل است خودداری کنید. به سراغ کیف هایی بروید که به روی شانه های شما آویزان می گردد. هنگامی که کیف خود را فقط با بازوی خود حمل می کنید، می تواند باعث مسائل آرنج، شانه، مچ و گردن گردد.

توجه به وزن کیف بسیار مهم است. از آنجا که قصد دارید وسایل را در داخل کیف خود حمل کنید، باید در نظر بگیرید که وزن کیف خود در حال بیشتر شدن است. این نباید بیش از 10 ٪ از وزن بدن شما باشد.

اگرچه زنجیر ها کالا هایی هستند که یک کیف را شیک تر می نمایند، اما در خصوص بدن شما بهترین انتخاب نیست. آن ها سنگین هستند و تمایل به چیدن گوشت دارند. به دنبال دسته های کوتاه و نرم باشید که به شما آسیب نمی رساند.

برخی اوقات کیف ها، آن چیز هایی نیستند که به نظر می رسند. مهم است که قبل از خرید کیف را امتحان نموده و تست کنید. شما می توانید آن را حس کنید وزن آن را ارزیابی کنید، ببینید آیا مدلی که در کنار بدن شما واقع شده است را دوست دارید و بسنجید که آیا تسمه ها به شما آسیب می رساند، بنابراین می توانید مطمئن باشید که این بهترین مدل برای شما است.

مدل های کوچکتر را انتخاب کنید، بنابراین بیش از حد بدن شما خسته نمی گردد. اول، آن ها سبک تر هستند، زیرا کوچکتر هستند. دوم، شما نمی توانید چیز های زیادی را حمل کنید، زیرا می دانید آن ها درون کیف شما جا نمی شوند.

اگر کیف دارای یک شکل، پایه محکم و محفظه داخلی باشد، وزن را به خوبی توزیع نموده و شانه شما درد نمی گیرد. مدل هایی را انتخاب کنید که دارای این ویژگی ها باشد، بنابراین به بدن خود آسیب نمی رسانید. اندازه کیف مهم نیست، تا زمانی که این پشتیبانی را به شما بدهد.

بهترین گزینه ها همواره مواردی هستند که می توانند توسط قسمت قوی تری از بدن شما حمل شوند. کوله پشتی و کیف های کمری گزینه های بسیار خوبی برای نگه داشتن وسایل شما بدون اینکه فشاری بیش از حد به بدن شما بیابد. مهره های کمر و کمر شما می تواند وزن بیشتری نسبت به گردن، قسمت فوقانی کمر و ساعد داشته باشد.

بند هنگام انتخاب کیف خود می تواند معنی زیادی داشته باشد. اگر خیلی نازک باشد، علاوه بر اینکه قادر به نگهداری از کیف نیست، برای اینکه کیف خود را روی شانه نگهداری کنید، به پوست شما آسیب می رساند. بنابراین، به دنبال کیف هایی باشید که بند هایی پهن و بلند دارند، برای بدن بهتر است.

منبع: بیتوته

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "نکاتی برای انتخاب و خرید کیف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکاتی برای انتخاب و خرید کیف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید