امکان جابه جایی اطلاعات بدون احتیاج به اینترنت

به گزارش وبلاگ گربه، تیم تحقیقاتی یکی از شرکت های دانش بنیان مودم هایی را طراحی نموده است که بدون احتیاج به اینترنت امکان جابه جایی اطلاعات را به کاربر می دهد.

امکان جابه جایی اطلاعات بدون احتیاج به اینترنت

محمد ناصر نوری، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان گفت: این شرکت در حوزه فراوری نرم افزار و سخت افزار فعالیت می نماید و کوشش داریم تا محصولاتی فراوری کنیم که نوآورانه و پاسخی به یک احتیاج فناورانه در یکی از بخش های کشور باشد.

وی سیستم عامل مقاوم در برابر طیف خاصی از بدافزارها را از محصولات فراوریی این شرکت دانست و اضافه نمود: برنامه های آنتی ویروس مختلفی توسط شرکت های امنیتی برای مقاومت در برابر ویروس ها فراوری می گردد، ما کوشش کردیم که خود سیستم عامل را مقاوم سازی کنیم؛ از این رو سیستم عامل ویندوز فراوری شده در مقابل طیف گسترده ای از بدافزارها، ایمن می گردد و به سیستم نفوذناپذیری تبدیل می گردد.

نوری با بیان اینکه یکی دیگر از محصولات این شرکت، مدیا مودم است، شرح داد: این محصول نسل جدیدی از مودم ها محسوب می گردد و بدون اینترنت قادر به کار است. از این مودم به ویژه در مکان های عمومی و کسب و کارهای مختلف مانند اتوبوس ها و قطارهای حمل و نقل درون شهری و برون شهری، رستوران ها، باشگاه بدنسازی یا مراکز درمانی می توان استفاده کرد.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، وی ادامه داد: مراجعه کنندگان به وسیله وای فای به این محصول مرتبط می شوند و بدون پرداخت هزینه ای بابت اینترنت به دیتاهای خود دسترسی می یابند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "امکان جابه جایی اطلاعات بدون احتیاج به اینترنت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان جابه جایی اطلاعات بدون احتیاج به اینترنت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید