تعویق احتمالی دیدارهای پنجره دوم و سوم انتخابی بسکتبال کاپ آسیا

به گزارش وبلاگ گربه، برگزاری رقابت های انتخابی بسکتبال برای تعیین 16 تیم شرکت کننده در مسابقات 2021 کاپ آسیا از سال گذشته آغاز شد.

تعویق احتمالی دیدارهای پنجره دوم و سوم انتخابی بسکتبال کاپ آسیا

تیم ملی بسکتبال ایران که در گروه E این رقابت ها با تیم های عربستان، قطر و سوریه همگروه است، اسفندماه سال گذشته در پنجره نخست انتخابی و در رقابت با قطر و عراق به برتری دست یافت. هر دو دیدار به میزبانی ایران و در ورزشگاه آزادی برگزار شد.

طبق برنامه از پیش معین شده قرار است دیدارهای پنجره دوم و سوم انتخابی کاپ آسیا سال جاری برگزار شود اما کنفدراسیون بسکتبال آسیا از تعویق احتمالی زمان دیدارهای این دو پنجره خبر داده است.

به گفته رامین طباطبایی رئیس فدراسیون بسکتبال، فیبا آسیا دو روز پیش در ایمیلی به کشورهای شرکت کننده در انتخابی کاپ آسیا و از جمله ایران، اعلام کرده که به خاطر بحران کرونا زمان برگزاری دیدارهای پنجره دوم و سوم انتخابی کاپ آسیا بررسی و احتمالا تاریخ های جدیدی برای آنها معین خواهد شد.

بر اساس برنامه اولیه، دو دیدار تیم ملی بسکتبال ایران در پنجره دوم انتخابی کاپ آسیا آذرماه و برابر عربستان و سوریه برگزار می شود. ملی پوشان کشورمان 7 آذرماه (27 نوامبر) در تهران به مصاف تیم ملی عربستان می فرایند و 10 آذرماه (30 نوامبر) هم در سوریه با تیم ملی این کشور دیدار می کنند.

همچنین در چارچوب پنجره سوم انتخابی کاپ آسیا، تیم ملی ایران 30 بهمن (18 فوریه) میزبان قطر خواهد بود و 3 اسفندماه (21 فوریه) هم در عربستان به میدان خواهد رفت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تعویق احتمالی دیدارهای پنجره دوم و سوم انتخابی بسکتبال کاپ آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعویق احتمالی دیدارهای پنجره دوم و سوم انتخابی بسکتبال کاپ آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید