داور خط خورده از قضاوت دربی: در این فدراسیون را گل بگیرید، دستور از بالا آمده!

به گزارش وبلاگ گربه، معلوم نیست در این فوتبال و آن فدراسیون چه می گذرد که یک جلسه 20 دقیقه ای و به قول آقایان دستور از بالا، حاصل یک هفته بررسی کمیته و دپارتمان داوری را زیر سوال می برند.

داور خط خورده از قضاوت دربی: در این فدراسیون را گل بگیرید، دستور از بالا آمده!

رضا کرمانشاهی که برای داور داربی مطرح شده بود، با تصمیم حیدر بهاروند نامش به عنوان داور داربی خط خورد و حالا زاهدی فر این ملاقات را قضاوت می نماید.

به گزارش ایسنا، پس از تعیین شدن داور داربی و خط خوردن نام رضا کرمانشاهی این داور فردا (دوشنبه) برای اعتراض به فدراسیون فوتبال خواهد رفت تا مستقیم با سرپرست فدراسیون فوتبال صحبت کند.

او در گفت وگو با ایسنا، در این خصوص گفت: 10 هفته بدون اشتباه سنگین ترین بازی ها را سوت زدم. پس از یک هفته کارشناسی کمیته داوران من را انتخاب نموده اما در جلسه 20 دقیقه ای با بهاروند، او نام من را خط زده و به همه گفته که دستور از بالا آمده است. این بالا کجاست؟ چرا با قضاوت من در داربی مشکل دارند؟ همین شده که شرایط فوتبال ما همین است و در این فدراسیون را باید گل گرفت. آن وقت از حراست با من تماس می گیرند که مصاحبه نکنم تا آن ها درستش نمایند. معلوم نیست در این فوتبال و آن فدراسیون چه می گذرد که یک جلسه 20 دقیقه ای و به قول آقایان دستور از بالا، حاصل یک هفته بررسی کمیته و دپارتمان داوری را زیر سوال می برند.

منبع: عصر ایران

به "داور خط خورده از قضاوت دربی: در این فدراسیون را گل بگیرید، دستور از بالا آمده!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داور خط خورده از قضاوت دربی: در این فدراسیون را گل بگیرید، دستور از بالا آمده!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید