فردی که خودم به استقلال آوردم مرا حذف کرد، قرار بود مربی شوم

به گزارش وبلاگ گربه، پرویز مظلومی گفت: در ابتدای فصل پیشنهاد سرپرستی استقلال را دریافت کردم اما در نهایت اینگونه نشد. من به عنوان یک استقلالی در هر زمینه ای که ممکن باشد در خدمت این تیم هستم و برای خدمت از هیچ کوششی دریغ نمی کنم.

فردی که خودم به استقلال آوردم مرا حذف کرد، قرار بود مربی شوم

مظلومی که در تبادل نظر با برنامه زنده سلام صبح بخیر شبکه سوم شرکت نموده بود بیان داشت: بعد از رفتن استراماچونی و قبل از حضور فرهاد مجیدی بحث سرمربیگری من هم مطرح شده بود. البته با من صحبت نکردند اما این بحث مطرح شده بود که من خودم چندان دوست نداشتم این اتفاق بیفتد چرا که بعد از جدایی استراماچونی فضای بدی در این تیم حاکم بود و کار کردن برای من سخت بود.

وی اضافه نمود: البته بعضی دوستان هم در دور کردن من از باشگاه و حذف من بی تاثیر نبودند. افرادی که من خودم آنها را به باشگاه آوردم باعث حذف من شدند. افرادی بودند که به من التماس می کردند که ما را به باشگاه بیاور و خود آنها پشت من حرف زدند زدند تا مرا حذف نمایند.

مظلومی در مورد فایل صوتی منتسب به فرهاد مجیدی که بر علیه او صحبت شده بود خاطرنشان ساخت: این چیزها برای من مهم نیست. بعد از آن خود مجیدی با من تماس گرفت و اول سئوال کرد که آیا از او ناراحت هستم؟ بعد شرح داد که در آن فایل کلی از من تعریف نموده بود و آن فردی که فایل را پخش نموده بود تنها همان یکی دو جمله را از کل فایل بریده بود تا سوء تفاهم ایجاد شود.

سرمربی پیشین آبی پوشان گفت: من خودم همواره با یک سری آدم ها که صحبت می کنم دقت می کنم هر حرفی را نزنم چون می دانم اکثراً صدا را ضبط می نمایند تا بعداً از آن سوء استفاده نمایند.

وی در مورد صحبتهای امیرآبادی و ادعای او در مورد استفاده از یک پودر خاص گفت: این ادعای امیر آبادی است و خودش باید در باره آن شرح بدهد. شنیدم که فرهاد مجیدی هم قصد شکایت از او را دارد و اصلاً خوب نیست این اتفاقات در خانواده استقلال بیفتد.

سرمربی سابق استقلال گفت: اما چون بحث مهدی به یکی از دربی هایی باز می شود که من سرمربی آن بودم یک شرحی دارم. آقای امیرآبادی! شما که مدعی هستید در آن دربی باید بازی می کردید یادتان بیاید که چند روز تمرین ننموده بودید و همان روز دربی هنگام صرف غذا مشکلاتی پیش آمد و شما یک بحث هایی در مورد کاپیتانی داشتید و جمع این اتفاقات بود که باعث شد از ترکیب بیرون بمانید. حتی اگر یادت باشد با شما، آقای فریبا و مربی خارجی جلسه ای هم داشتیم که مشکل را حل کنیم. شما باید این را به خاطر داشته باشید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فردی که خودم به استقلال آوردم مرا حذف کرد، قرار بود مربی شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فردی که خودم به استقلال آوردم مرا حذف کرد، قرار بود مربی شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید