دستور نخست وزیر عراق برای تعامل مسالمت آمیز با معترضان

به گزارش وبلاگ گربه، نخست وزیر عراق دستور داد که نحوه برخورد نیروهای امنیتی با تظاهرات کنندگان به صورت مسالمت آمیز باشد.

دستور نخست وزیر عراق برای تعامل مسالمت آمیز با معترضان

به گزارش گروه بین المل وبلاگ گربه، عادل عبدالمهدی نخست وزیر عراق دستور داد که نحوه تعامل نیروهای امنیتی با معترضان به دور از هرگونه خشونت باشد.

به نوشته خبرگزاری اخبار العراق، فرماندهی عملیات مشترک عراق خاطرنشان کرد که عبدالمهدی دستور داده که رفتار نیروهای امنیتی با معترضان مسالمت آمیز باشد.

نخست وزیر عراق روز یکشنبه طی نطقی در جلسه هیأت دولت با اشاره به اینکه پیشنهادهایی برای یک بسته حمایتی شامل اصلاحات قانونی، اقتصادی و اداری ارائه شده است، اضافه کرد: ما از اجرای پروژه ها حمایت می کنیم و قرار است وام هایی به پروژه های کوچک اختصاص یابد و جوانان داوطلبانه برای ارتش به کار گرفته شوند.

اولین تصمیمات مهم در راستای پاسخ به مطالبات معترضان شب گذشته به دست کابینه عراق گرفته شد که عمده آن در مورد تهیه مسکن برای خانواده های بی بضاعت و کم درآمد و ایجاد اشتغال بود.

طبق تصویب هیأت دولت عراق، مقرر شد تا زمین های مسکونی برای خانواده های کم درآمد و دیگر طیف ها طبق تصمیم شورای وزیران، اختصاص یابد. همچنین باید جانمایی 17000 هزار واحد مسکونی برای خانواده های کم درآمد در استان بصره ظرف نهایتا چهار هفته، تکمیل گردد.

ق

منبع: خبرگزاری فارس

به "دستور نخست وزیر عراق برای تعامل مسالمت آمیز با معترضان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور نخست وزیر عراق برای تعامل مسالمت آمیز با معترضان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید