سولسشایر: قهرمانی در جام اتحادیه اهمیت زیادی برای ما دارد، حداکثر تعهد و انگیزه در تیم دیده می گردد

به گزارش وبلاگ گربه، اولگنار سولسشایر ادعا کرد شاگردانش جام اتحادیه انگلیس را بسیار مهم می دانند.

سولسشایر: قهرمانی در جام اتحادیه اهمیت زیادی برای ما دارد، حداکثر تعهد و انگیزه در تیم دیده می گردد

به گزارش وبلاگ گربه، اولگنار سولسشایر در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل کالچستر در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام اتحادیه انگلیس از اهمیت این جام برای شاگردانش گفت.

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد در این باره گفت: برای هر تیم و هر بازیکن، به خصوص تیم جوانی که ما در حال ساختن و شکل دادنش هستیم، کسب جام و چشیدن طعم قهرمانی مفید است. البته کسب قهرمانی یک اتفاق بزرگ است و حالا که ما شانس رسیدن به نیمه نهایی جام اتحادیه را داریم، باید به خوبی از فرصت استفاده کنیم. جدال با کالچستر برای ما بازی مهمی تلقی می گردد.

سولسشایر ادامه داد: برای بازیکنان قهرمانی در این جام اتفاق بزرگی است. اصلا اعتبار جام مهم نیست و معتقدم باید تا سال 2020 حداقل یک قهرمانی را کسب کنیم. به یاد دارم زمانی پاتریس اورا و نمانیا ماتیچ اولین جام خودشان با یونایتد را در جام اتحادیه کسب کردند. چشیدن حس قهرمانی لذتبخش است. وقتی یک جام می گیرید، برای بردن سایر عناوین دیگر انگیزه پیدا می کنید و بیشتر و بیشتر می خواهید.در تیم فعلی یونایتد، تعداد کمی از بازیکنان سابقه قهرمانی دارند و به همین دلیل قهرمانی جام اتحادیه برای ما عالی خواهد بود. اگر قهرمان شویم، حس خوبی به همه تیم منتقل خواهد شد.در صورتی که بازی فردا را ببریم، به نیمه نهایی خواهیم رفت و یک قدم دیگر به هدف نزدیک تر می شویم. بازیکنانم برای بازی فردا حداکثر تعهد و انگیزه را دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سولسشایر: قهرمانی در جام اتحادیه اهمیت زیادی برای ما دارد، حداکثر تعهد و انگیزه در تیم دیده می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سولسشایر: قهرمانی در جام اتحادیه اهمیت زیادی برای ما دارد، حداکثر تعهد و انگیزه در تیم دیده می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید