طراحی آیفون جدید شبیه آی پد می شود

به گزارش وبلاگ گربه، گزارشی جدید حاکی از آن است که آیفون های پرو جدید طراحی مشابه آی پد، یعنی لبه هایی صاف خواهند داشت.

طراحی آیفون جدید شبیه آی پد می شود

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران، طراحی پرچمدار آینده اپل تغییرات بنیادینی خواهد داشت. طبق گزارشی جدید طراحی سری جدید آیفون های پرو، تا حدودی شبیه آی پد های فعلی است و از شاسی هایی با لبه های مسطح در آن استفاده می شود که مشابه آن نیز در آی پد پرو دیده می شود.

خبرگزاری بلومبرگ از منابع آگاه نقل کرده اپل نمایشگری برای آیفون انتخاب کرده که لبه های مسطح دارد. این در حالی است که طراحی آیفون های فعلی گوشه هایی گرد دارد. در این گزارش تایید شده مدل های پرو آیفون مجهز به فناوری نسل پنجم اینترنت خواهند بود. علاوه بر آن، دو آیفون ارزان تر نیز عرضه می شود. مدل پرو با تنظیمات 3 دوربین پشتی عرضه می شود. اما نسخه های ارزانتر 2 دوربین پشتی خواهند داشت. بریدگی دوربین جلویی نیز نمایشگر دستگاه دیده می شود. دوربین جلویی نیز در لبه ای سیاه رنگ در قسمت بالای آیفون دیده می شود. البته طبق اطلاعات موجود اندازه آن کوچکتر است.

همچنین اپل تصمیم دارد در مدل های بعدی به طور کامل بریدگی روی نمایشگر را حذف کند.

مدل های پرمیوم مجهز به سیستم 3D LiDAR عرضه می شوند که می تواند فاصله تا شی را تا مسافت 5 متر اندازه گیری کند. این سیستم نخستین بار در ماه مارس در نسخه جدید آی پد پرو رونمایی شد. این فرایند به طور کلی راستا را برای استفاده از قابلیت های واقعیت افزوده بیشتر فراهم می کند.

طبق این گزارش پردازشگرهای آیفون نیز ارتقا می یابند. علاوه بر آن قابلیت های هوش مصنوعی این دستگاه نیز بهبود می یابد تا کیفیت تصاویر و ویدئو را ارتقا بخشد.

منبع: اقتصاد ایران

به "طراحی آیفون جدید شبیه آی پد می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی آیفون جدید شبیه آی پد می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید