فدراسیون هدف تیم ملی والیبال در المپیک را معین کند

به گزارش وبلاگ گربه، محمود افشاردوست در مصاحبه با خبرنگاران درباره دومین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون والیبال گفت: ابتدا ایام سوگواری سالار شهیدان اباعبدالحسین (ع) را به مردم تسلیت می گویم و امیدواریم خانواده والیبال در این روزها ما را دعا نمایند. با توجه به اینکه تیم ملی رویدادی در پیش ندارد هنوز به جمع بندی نهایی برای انتقال سرمربی نرسیده ایم. برداشت من این است شاید با توجه به اخباری که راجع به گزینه های مطرح شده برای راهنمایی تیم ملی که فدراسیون با آنها در حال مذاکره است هنوز پاسخ قطعی دریافت نشده است و فدراسیون در حال آنالیز می باشد.

فدراسیون هدف تیم ملی والیبال در المپیک را معین کند

عضو هیئت رئیسه فدراسیون والیبال ادامه داد: برداشت من این است که هنوز فدراسیون به جمع بندی نرسیده و نکته مهم این است که فدراسیون باید ابتدا هدف خود را در المپیک تعیین کند و سپس می توان درباره انتخاب سرمربی راحت تر تصمیم گیری کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا زمان برای تیم ملی از دست نمی رود گفت: رقابت های لیگ برتر از 19 شهریورماه شروع می گردد و نهایتاً اگر فدراسیون تا آخر شهریورماه به جمع بندی نهایی برسد تیم ملی ضرر نخواهد کرد و سرمربی تیم ملی می تواند سایر مسابقات لیگ برتر را از نزدیک شاهد و بازیکنان را رصد کند.

افشاردوست ادامه داد: شاید در جلسه بعدی هیئت رئیسه به نتیجه گیری دست یابیم. نگرانی کارشناسان از بابت تماشای مسابقات لیگ است. اگر تا سرانجام شهریورماه سرمربی معرفی گردد تنها دو هفته از مسابقت از دست می رود و جای نگرانی نیست.

وی در پاسخ به این سوال که آیا هیئت رئیسه گزینه خاصی را مد نظر دارد یا خیر گفت: شاید بعضی از اعضا به مربی خارجی در سطح بالا نظر داشته باشند و بعضی نیز گزینه ایرانی را مد نظر داشته باشند اما نکته مهم این است که فدرسیون باید ابتدا هدف تیم ملی در المپیک را تعیین کند و سپس بر اساس آن هیئت رئیسه بتواند تصمیم گیری کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فدراسیون هدف تیم ملی والیبال در المپیک را معین کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون هدف تیم ملی والیبال در المپیک را معین کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید