مدافع استقلال در دوراهی پرسپولیس و تراکتور ، انتقال جنجالی در راه است؟

به گزارش وبلاگ گربه، باشگاه استقلال بدنبال بازگرداندن طاهرخانی به این تیم و عقد قرارداد رسمی و انتقال قرضی این مدافع است.

مدافع استقلال در دوراهی پرسپولیس و تراکتور ، انتقال جنجالی در راه است؟

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ گربه، مدافع جوان تیم استقلال که روز گذشته اعلام کرد برای فصل بعد به تیم جدیدی خواهد پیوست تا فرصت برای بازی کردن داشته باشد گفته می شود با پیشنهاد جدی از باشگاه پرسپولیس روبرو شده است. به همین دلیل مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد هیچ بازیکنی از استقلال برای این فصل خریداری نخواهد کرد. سمیعی طی گفت و گویی که با عضو هیئت مدیره استقلال داشته به وی اطمینان داده است که بازیکنی ا استقلال را جذب نخواهند کرد.

با این حال از باشگاه استقلال خبر می رسد اعضای هیئت مدیره این باشگاه از جمله عبدیان و خلیل زاده با جدایی این بازیکن مخالفت کرده اند و خواهان این هستند تا طاهرخانی به باشگاه استقلال بازشود و در صورت پیشنهاد از تیم های دیگر لیگ رجحان به صورت قرضی در اختیار این باشگاه ها قرار بگیرد.

گفته می شود یکی از تیم هایی که خواهان جذب طاهرخانی است باشگاه تراکتور است که در صورت مذاکره و توافق با باشگاه استقلال این بازیکن به صورت قرضی راهی تبریز خواهد شد تا شاگرد منصوریان در این تیم شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مدافع استقلال در دوراهی پرسپولیس و تراکتور ، انتقال جنجالی در راه است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدافع استقلال در دوراهی پرسپولیس و تراکتور ، انتقال جنجالی در راه است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید