ملی پوش ساوجی به مسابقات بین المللی کشتی نوجوانان می رسد

به گزارش وبلاگ گربه، خبرنگاران/مرکزی عمل جراحی شاهین خادمی ملی پوش ساوجی با موفقیت انجام شده و این کشتی گیر به مسابقات بین المللی کشتی نوجوانان می رسد.

ملی پوش ساوجی به مسابقات بین المللی کشتی نوجوانان می رسد

دکتر حامد مازوچی پزشک معالج قهرمان کشتی کشورمان در گفت وگو با وبلاگ گربه، در خصوص شرایط این ورزشکار گفت: خوشبختانه عمل جراحی شاهین خادمی در بیمارستان حضرت فاطمه (س) ساوه با موفقیت انجام شد و زانوی آسیب دیده او کاملا بهبود یافته است.

این متخصص ارتوپد با اظهار رضایت از جراحی مینیسک زانوی خادمی اضافه کرد: امیدوارم با توجه به انگیزه و استعداد بالای این ورزشکار با اخلاق و پرافتخار ملی و با حمایت های لازم توسط فدراسیون کشتی و ورزش استان و کشور دوران بازتوانی نیز به خوبی طی گردد و خادمی هر چه زودتر به ورزش قهرمانی کشتی باز گردد.

شاهین خادمی، دارنده مدال های متعدد کشتی کشور در سطح نونهالان و نوجوانان، نقره نوجوانان جام بین المللی امام خمینی(ره)، برنز و نقره نونهالان کشوری و طلای جام جهانی کودک را در کارنامه ورزشی خود دارد و از امیدهای کشتی قهرمانی بزرگسالان در سطح ملی و بین المللی است.

این کشتی گیر خطه غرق آباد ساوه چهار ماه قبل در یکی از مسابقات دچار آسیب دیدگی زانوی چپ شده بود که بعد از آن قادر به ادامه تمرینات و شرکت در مسابقات نبود.

پس از معاینات و بررسی های کامل با توجه به پارگی مینیسک، دو روز پیش تحت عمل آرتروسکوپی مینیسک زانو قرار گرفت. وی پس از طی حدود دو ماه دوران استراحت و بازتوانی پس از انجام تست های سطح آمادگی به تمرینات باز خواهد گشت.

شاهین خادمی در مصاحبه با وبلاگ گربه اظهار کرد: به دلیل مصدومیت مسابقه انتخابی تیم ملی کشورمان برای راهیابی به مسابقات آسیایی جهانی را از دست دادم.

وی افزود: خوشبختانه پس از عمل جراحی از شرایط جسمانی بهتری برخوردارم و پس از طی دو ماه استراحت در صورت در نظر دریافت سهمیه از سوی فدراسیون کشتی در اردیبهشت ماه سال آینده به مسابقات بین المللی کشتی نوجوانان جام یادگار امام می رسم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ملی پوش ساوجی به مسابقات بین المللی کشتی نوجوانان می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملی پوش ساوجی به مسابقات بین المللی کشتی نوجوانان می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید