پیغام تسلیت مدیر مجموعه تئاتر شهر به مناسبت درگذشت مسعود سمیعی

به گزارش وبلاگ گربه، مدیر مجموعه تئاتر شهر با انتشار پیامی درگذشت مسعود سمیعی نمایشنامه نویس، بازیگر و کارگردان تئاتر را تسلیت گفت.

پیغام تسلیت مدیر مجموعه تئاتر شهر به مناسبت درگذشت مسعود سمیعی

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری وبلاگ گربه، سعید اسدی مدیر مجموعه تئاترشهر با انتشار متنی درگذشت مسعود سمیعی، فعال حوزه تئاتر را تسلیت گفت.

در متن منتشرشده از سوی سعید اسدی آمده است:

هرکس که به راستی هنر را برگزیند، علاوه بر حلاوتش، رنج و سختی اش را هم به جان می خرد. همین است که هنرمند بودن شجاعت ایستادن در میانه میدان رنج و لذت توأمان است.

امروز سوگوار هنری مردی هستیم که بار سبکی تحمل ناپذیر بودن در میدان هنر را، بی آنکه در پی نام و نانش باشد، به دوش کشید و غریبانه رفت.

مدیریت مجموعه تئاترشهر درگذشت آقای مسعود سمیعی، نمایشنامه نویس و کارگردان ایرانی را به خانواده گرامی ایشان و هنرمندان تئاتر ایران تسلیت می گوید.

مسعود سمیعی نمایشنامه نویس، بازیگر و کارگردان تئاتر در 67 سالگی دارفانی را وداع گفت. این هنرمند بروجردی در سال 1332 متولد و در رشته ادبیات نمایشی تحصیل کرد. سمیعی از رزمندگان دفاع مقدس است که حدود 40 سال است در عرصه هنرهای نمایشی به نمایشنامه نویسی و کارگردانی مشغول بود و نگارش بیش از 30 نمایش حرفه ای را در پرونده کاری خود دارد.

پایان یپیام /4143/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "پیغام تسلیت مدیر مجموعه تئاتر شهر به مناسبت درگذشت مسعود سمیعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام تسلیت مدیر مجموعه تئاتر شهر به مناسبت درگذشت مسعود سمیعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید