یمن، آزادسازی 1000 کیلومترمربع در البیضاء؛ تلفات و خسارت های سنگین مزدوران تروریست عربستان

به گزارش وبلاگ گربه، سخنگوی نیروهای مسلح یمن جزئیات عملیات گسترده نظامی علیه جنگ افروزان سعودی-اماراتی و مزدورانشان را قرائت کرد.

یمن، آزادسازی 1000 کیلومترمربع در البیضاء؛ تلفات و خسارت های سنگین مزدوران تروریست عربستان

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ گربه، یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن ساعاتی پیش گفته بود که طی ساعت آینده بیانیه مهمی در مورد عملیات نظامی گسترده صادر خواهد نمود.

در بیانیه سخنگوی نیروهای مسلح یمن آمده است : در این عملیات به حضور دشمنان در منطقه ولد ربیع و اطراف آن در استان البیضاء که تحت سیطره گروههای تکفیری بود، خاتمه داده شد.

در این عملیات بیش از 250 نفر از عناصر تکفیری کشته، زخمی و یا اسیر شدند، همچنین 12 پایگاه و مقر آنها در این عملیات نظامی منهدم شد.

نیروهای ارتش و کمیته های مردمی توانستند در این عملیات عظیم، هزار کیلومتر مربع از این مناطق را آزاد نمایند، و نیز مقادیر زیادی سلاح، صدها بسته انفجاری و بمب دست ساز را به غنیمت بگیرند.

این عملیات در حالی با موفقیت انجام شد که ائتلاف متجاوز سعودی-اماراتی از مزدوران تکفیری داعشی و القاعده خود به وسیله دهها حمله به مواضع ارتش و نیروهای مردمی حمایت کرد و به پشتیبانی گسترده اقتصادی و تسلیحاتی از آنها پرئتحنخ ب.ئ.

ارتش و کمیته های مردمی یمن بر ادامه عملیات نظامی خود تا آزادسازی تمام اراضی جمهوری یمن و تحقق استقلال تاکید نموده است.

یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن خاطر نشان کرد جزئیات عملیات نظامی منحصر به فرد در منطقه ولد ربیع استان البیضاء طی روزهای آینده اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "یمن، آزادسازی 1000 کیلومترمربع در البیضاء؛ تلفات و خسارت های سنگین مزدوران تروریست عربستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یمن، آزادسازی 1000 کیلومترمربع در البیضاء؛ تلفات و خسارت های سنگین مزدوران تروریست عربستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید