احداث باغ گل ها در محدوده بوستان گفت و گو ، آبیاری بوستان ها در شب ممنوع است

به گزارش وبلاگ گربه، مختاری درباره روند احداث باغ گل ها و شیوه آبیاری بوستان ها در فصل پاییز توضیحاتی داد.

احداث باغ گل ها در محدوده بوستان گفت و گو ، آبیاری بوستان ها در شب ممنوع است

علی محمد مختاری مدیر عامل سازمان بوستان و فضای سبز شهر تهران در گفت و گو با خبرنگار ، در شرح جزئیات احداث باغ گلها در پایتخت گفت: مدیریت شهری احداث باغ گل ها را در محدوده غرب تهران در دست اجرا دارد که این بوستان در حال حاضر در مرحله فعالیت های عمرانی است.

مدیر عامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهرداری ادامه داد: باغ گل ها در محدوده بوستان گفت و گو در مجاورت دره ای که تا اتوبان همت در منطقه 2 ادامه دارد احداث می گردد.

افتتاح بوستان باغ گلها در امسال

مختاری در پاسخ به این سوال که آیا باغ گل ها جنبه فروشگاهی دارد یا خیر گفت: احداث باغ گل ها به منظور فروش آن ها نیست و به هیچ عنوان این بوستان قصد فروش گل های فصلی و زینتی را ندارد.

او تأکید کرد: در باغ گل ها انواع گل های پیازی، بهاره، پاییزه و ... کشت می گردد و باید توجه داشت که باغ گل ها دارای گونه های گیاهی نیست، زیرا ما باغ گیاه شناسی را داریم تا گونه های گیاهی در ان جا در معرض دید عموم قرار بگیرد.

مدیر عامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهرداری تهران درباره برنامه آبیاری بوستان ها در فصل پاییز گفت: ما در فصل تابستان به ویژه در دو ماه تیر و مرداد به دلیل دجه بالای هوا آبیاری بوستان ها را در روز به دلیل جلوگیری از تبخیر آب ممنوع کردیم و طبق برنامه همکاران ما در بوستان ها در فصل تابستان از ساعت 6 عصر تا 6 صبح که دمای هوا کمتر بود به آبیاری بوستان ها و فضای سبز شهری اقدام می کردند.

مختاری ادامه داد: حال با توجه به تغییر فصل و کاهش دمای هوا ما دیگر آبیاری شبانه در بوستان ها را نخواهیم داشت و سیستم آبیاری بوستان ها به همان روال قبل است.

انتهای پیغام /

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "احداث باغ گل ها در محدوده بوستان گفت و گو ، آبیاری بوستان ها در شب ممنوع است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احداث باغ گل ها در محدوده بوستان گفت و گو ، آبیاری بوستان ها در شب ممنوع است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید