انتقاد تند دروازه بان استقلال: آقای فتحی استقلال چه دارد که رهایش نمی کنید؟

به گزارش وبلاگ گربه، دروازه بان تیم فوتبال استقلال بعد از تساوی مقابل پیکان در قبال مدیریت این باشگاه صحبت های تندی عنوان کرد.

انتقاد تند دروازه بان استقلال: آقای فتحی استقلال چه دارد که رهایش نمی کنید؟

به گزارش وبلاگ گربه ، سیدحسین حسینی بعد از تساوی دو بر دو استقلال مقابل پیکان در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال گفت: هیچ کدام از بازیکنان ما امروز تمرکز لازم را نداشتند. در حالی که در بازی های قبلی به ندرت به حریفانمان موقعیت می دادیم اما در مسابقه امروز 4-5 موقعیت خطرناک و تک به تک به بازیکنان پیکان و یک پنالتی دادیم.

وی ادامه داد: خیلی از بازیکنان شب گذشته در اتاق های خودشان گریه کردند. استراماچونی طوری رفتار کرده بود که همه او را دوست داشتیم. فکر نمی کنم در هیچ جای جهان مربی روی نیمکت نباشد و کاپیتان از داخل زمین تعویض ها را هماهنگ کند. آقای فتحی استقلال چه چیزی دارد که رهایش نمی کنید؟ وقتی تیم می بازد علیه شما شعار می دهند. وقتی می بریم شعار می دهند. وقتی 5 گل به حریف می زنیم باز هم شعار می دهند. بعد از دربی من به آقای غلامپور گفتم کارایی لازم را ندارم و دروازه بان دیگری استفاده کنند اما نمی دانم آقای فتحی از استقلال چه چیزی می خواهد که نمی رود.

دروازه بان تیم فوتبال استقلال شرح داد: شب قبل از بازی هم در اردوی تیم در هتل حاضر می شود و خیلی راحت می خندد. می دانید در این چند ساعت چه تعداد از هواداران تا مرز سکته رفته اند؟ من رابطه خوبی با استراماچونی دارم و مرتب با او در تماس بودم. شب قبل از آخرین تمرین تیم که حضور پیدا نکرد مسئولان باشگاه به من گفتند به کنندگی از ما با او صحبت کن و بگو تا دو روز دیگر طلبش را پرداخت می کنیم. 88 هزار از طلبش آماده شده و تا دو روز دیگر 12 هزار دلار دیگر را جور می کنیم که این موضوع رابه سرمربی منتقل کردم. البته چون می دانستم شرایط مدیریت در باشگاه به چه صورت است برای اینکه خراب نشوم به استراماچونی گفتم شاید حرفشان حرف نباشد که دقیقا همین رخ داد و حرفشان را عوض کردند و گفتند تلاش می کنیم تا دوشنبه تمام پول را جور کنیم که مجددا این حرف را به سرمربی منتقل کردم.

حسینی اضافه کرد: استراماچونی از ابتدای فصل با مسائل متعددی روبرو بود. چرا هر وقت تیم نتیجه نمی گرفت اعضای هیأت مدیره که هیچ کدام فوتبالی نیستند مربی را بازخواست می کردند اما وقتی تیم نتیجه می گرفت هیچ خبر وحمایتی نبود تا مسائل حل شود.

وی گفت: هیچ تیمی در تاریخ استقلال اینطور بسته نشده است. با 14 بازیکن بازی می کنیم و سایر بازیکنان جوان و نیمکت نشین هستند. قراردادها را هم که با هزار کلک در ابتدای فصل کم کردند و علیه ما مصاحبه می کردند. فکر می کنم استقلال با 15-16 میلیارد جمع شد. در این شرایط یک مربی ایرانی انتخاب می کردیم و چرا یک مربی بزرگ که در اینتر حضور داشت را انتخاب کردید؟

دروازه بان تیم فوتبال استقلال ادامه داد: اگر با مشکل تحریم روبرو بودیم همان اول به مربی می گفتید. متاسفانه به دلیل واریزی های مشکوک پلیس حساب استراماچونی را مسدود کرده بود که به مسئولان باشگاه گفت دیگر پولی به حسابش واریز نکنند تا مسئله ای ایجاد نشود اما قبل از بازی با سپاهان مجددا پول به حسابش واریز شد شاید فتحی من را کنار بگذارد اما حرف هایم را می زنم که بعدا نگویند چون فتحی رفته صحبت می کنم. قبل از بازی با تراکتور زمین تمرین نداشتیم. فتحی فقط در تلویزیون وعده می دهد که هواداران هم متوجه دروغ های او شده اند.

حسینی در پاسخ به این سؤال که اما استراماچونی در شرایط خوبی تیم را رها نکرد، گفت: انتظار نداشتیم استراماچونی اینطور برود اما او از مدت ها قبل شرایط را به بازیکنان می گفت. حتی قبل از بازی با سپاهان قرار بود مسائل را حل کنند که نشد. شب گذشته فردی به نام سلطانی گفت بیایید علیه استراماچونی بیانیه بدهیم تا تحت فشار قرار گیرد و کار تمام شود که من خواهش کردم اعضای هیأت مدیره به خانه اش بروند و او را راضی به بازگشت کنند. چون هنوز شانس داشتیم و نرفته بود.

وی بیان کرد: ببینید اول فصل چند بازیکن را از دست دادیم. اگر لحظات آخر گل نمی خوردیم اوضاع خوب بود اما هواداران بدانند طوری به بازیکنان پول می دهند که ایجاد اختلاف شود. فتحی هیچ کار مثبتی در استقلال انجام نداد و اگر هم بگوید انجام داده دروغ است.

دروازه بان تیم فوتبال استقلال درباره حضور فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال گفت: فصل قبل در چند دیداری که مجیدی بود راحت بودیم اگر او انتخاب شود فشار سنگینی رویش است. این تیم صدر جدول است و هر کسی انتخاب شود کار سختی دارد. اما مدیران تیم عین خیالشان نیست.

حسینی در خصوص اینکه چقدر به بازگشت استراماچونی امیدوار است، گفت: یکی از دوستداران استقلال که همواره در کنار تیم بوده و به بچه ها لطف داشته، گفت پولی را حاضر کرده که می خواهد نقدا از طرف خودش به استراماچونی بدهد تا بماند اما متاسفانه سرمربی تصمیمش را گرفته بود و حتی پیامی که به او داده بودم را نخواند و رفت.

منبع: همشهری آنلاین

به "انتقاد تند دروازه بان استقلال: آقای فتحی استقلال چه دارد که رهایش نمی کنید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد تند دروازه بان استقلال: آقای فتحی استقلال چه دارد که رهایش نمی کنید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید