تصاویری عجیب از انگلیسی ها در پی شدت دریافت شیوع کرونا، عکس

به گزارش وبلاگ گربه، همزمان با بالارفتن آمار مبتلایان و فوتی ها در انگلیس مردم این کشور توجه چندانی به هشدارهای کرونایی نشان نمی دهند.

تصاویری عجیب از انگلیسی ها در پی شدت دریافت شیوع کرونا، عکس

به گزارش وبلاگ گربه، روزنامه میرور انگلیس با انتشار تصاویری از مردم این کشور که با وجود سیر صعودی مبتلایان کرونا همچنان به هشدارها درباره ماندن در خانه و رعایت فاصله ایمن با دیگران توجه نمی نمایند نوشت: شمار بیماران بستری در بخش های بیمارستانی را می بینید؟ پس چرا در خانه نمی مانید؟

یک کاربر فضای مجازی با انتشار عکس فوق که تصویر راست مربوط به متروی لندن و تصویر سمت چپ مربوط به یکی از بیماران بد حال کرونایی در خیابان های رم پایتخت ایتالیاست نوشته چرا از خانه بیرون می آیید؟

مت هانکوک وزیر بهداشت انگلیس در واکنش به این بی توجهی ها گفته بود: تا زمانی که ما با این کارها به شیوع ویروس کرونا ادامه می دهیم نمی توانیم راهی برای خروج کشور از این شرایط پیدا کنیم.

در انگلیس با مرگ 54 نفر دیگر به دلیل ابتلا به کرونا در روز دوشنبه، شمار قربانیان این ویروس در این کشور به 335 نفر و مجموع مبتلایان در این کشور به 6650 نفر رسیده است.

با توجه به شدت دریافت شیوع ویروس کرونا در سراسر اروپا و همچنین انگلیس بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس دیشب در نطقی تلویزیونی، ویروس کرونا را خطرناک ترین تهدید برای دنیا طی دهه های اخیر دانست و از مردم کشورش خواست تا در منازلشان باقی بمانند.

انگلیس همچنین روز دوشنبه برای تحویل تجهیزات محافظتی به بیمارستان های این کشور ارتش را به خدمت گرفت و از مردم خواست در خانه بمانند و به توصیه ها برای حفظ فاصله اجتماعی توجه نمایند وگرنه دولت مجبور خواهد شد برای جلوگیری از شیوع کرونا به اقدامات سخت گیرانه تر متوسل گردد.

اما ظاهرا مردم توجهی به این خواسته معقول نشان نمی دهند و تصاویر منتشر شده نشان می دهد شمار قابل توجهی آنها آخر هفته خود را همچنان در پارکها و مراکز خرید سپری نموده اند.

اما یک ویدئو هم در فضای مجازی از یک انگلیسی در یک سوپر مارکت منتشر شده که نشان می دهد وی به شکلی دیوانه وار به اقلام چیده شده در قفسه ها لیس می زند و می گوید چه کسی می خواهد کرونا بگیرد؟

نگرانی ها از شیوع گسترده کرونا در انگلیس در حالی است که کشورهای ایتالیا و اسپانیا با آمار قابل توجه مرگ و میر و مبتلایان زنگ خطر را برای دیگر کشورهای اروپایی به صدا در آورده اند.

تصویری که از یک بیمارستان در مادرید پایتخت اسپانیا منتشر شد که نشان می داد بیماران به دلیل کمبود تخت در راهروها روی زمین دراز کشیده اند ظاهرا نتوانسته درصد قابل توجهی از انگلیسی ها را برای رعایت هشدارهای کرونایی و ماندن در خانه ترغیب کند.

310311

منبع: خبرآنلاین

به "تصاویری عجیب از انگلیسی ها در پی شدت دریافت شیوع کرونا، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویری عجیب از انگلیسی ها در پی شدت دریافت شیوع کرونا، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید