تعطیلی آرامستان های کاشان در روز عید سعید فطر

به گزارش وبلاگ گربه، ستاد پیشگیری و مدیریت بیماری کرونا کاشان اعلام نمود:با توجه به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، امسال نماز عید فطر تنها در مسجدها اقامه و معابر منتهی به آرامستان ها نیز مسدود می شود.

تعطیلی آرامستان های کاشان در روز عید سعید فطر

به گزارش از ،ستاد پیشگیری و مدیریت بیماری کرونا کاشان امروز با صدور اطلاعیه ای در مورد تمهیدات مقابله با شیوع این بیماری همزمان با مناسبت عید سعید فطر اعلام کرده است: با عنایت به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، امسال نماز عید فطر تنها در مسجد ها اقامه و معابر منتهی به آرامستان ها نیز مسدود می شود.

این اطلاعیه تشریح کرده است: طرح ممنوعیت تردد در روز عید اجرا خواهد شد و بدیهی است وسایل نقلیه ای که به توقف یا پارک در محدوده های اجرای طرح اقدام کنند، از سوی پلیس راهور اعمال قانون خواهند شد.

همچنین با قدردانی از همکاری شهروندان در رعایت اصول فاصله گذاری اجتماعی، در این اطلاعیه آمده است: در راستای اجرای این مصوبه و رعایت دستورالعمل های بهداشتی و پیشگیری از شیوع دوباره ویروس کرونا، نماز عید فطر امسال در مکان هایی که امکان تجمع زیاد است از جمله مصلی بقیه الله الاعظم (عج) و دیگر مصلی های شهرستان نیز برگزار نمی شود.

این اطلاعیه با توصیه به نمازگزاران برای رعایت بهداشت و استفاده از مهر، ماسک و دستکش شخصی تاکید کرده است: برگزاری نماز عید سعید فطر در مسجد های محلی کاشان نیز منوط به رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی خواهد بود.

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تعطیلی آرامستان های کاشان در روز عید سعید فطر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی آرامستان های کاشان در روز عید سعید فطر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید