دره ای پر از برج های متروکه عجیب!

به گزارش وبلاگ گربه، بنابراین روستاها و مناطقی که در این محدوده ایجاد می شدند باید مراقب حملات دشمنان و همسایگان خود می بودند. به همین منظور ساختمان ها در این مناطق به همراه برج و قلعه ساخته می شدند و در تمامی بخش های معماری به مسائل دفاعی توجه می شده است. نمونه های بسیاری از این روستاها در منطقه قفقاز در کشورهای گرجستان، روسیه و شمال چین وجود دارد.

دره ای پر از برج های متروکه عجیب!

ایگوشتیا (Ingushetia) یکی از مناطق دولت فدرال کشور روسیه است که در جنوب روسیه واقع شده است و با گرجستان مرز مشترک دارد. ساکنان بخش جنوبی ایگوشتیا برای دفاع از خود در برابر حملات دشمنان در کنار خانه های خود برج و قلعه های نظامی نیز احداث نموده اند. این مناطق امروزه متروکه هستند و تنها بخشی از مناطق در فصل تابستان ساکنان موقتی در خود می بینند.

ایگوشتیا در طول دوره بی ثباتی سیاسی خود (جنگ با چچن، فقر، فساد و غیره) کوشش های بسیاری برای حفظ مناطق زیبا مانند Targim را آغاز نموده تا این مناطق را به حالت اولیه خود برگرداند.

اما برج های Pyaling که بسیار مرموز و زیبا هستند چرا در این لیست قرار گرفته اند؟ این برج ها و قلعه ها سالهاست که ساکنان دایمی نداشته اند. چرا؟ دلیلش این است که استالین در سال 1994 این منطقه را تخلیه کرد و تقریبا یک سوم مردم را کشت و تبعیدی ها و زندانیان را به این منطقه منتقل کرد.

در صورتی که تمایل دارید از بقایای Egikal بازدید کنید، باید از دولت مرکزی مجوز تهیه کنید. این منطقه از ورود گردشگران جلوگیری می نماید اما اگر مجوز ورود را دریافت کردید، باید بگوییم که چشم اندازی بی نظیر منتظر شماست.

دو سازه خیره کننده رو به روی هم قرار گرفته اند که کلید ورود به دره Vovnushki هستند. برج ها توسط پل معلق به هم وصل شده اند.

در این مناطق بین برج های نبرد (بلندتر، قارچی و هرمی شکل) و برج های مسکونی (گسترده تر، بسیار شبیه خانه) تفاوت زیادی وجود دارد و چشم انداز قرون وسطایی ارائه شده در این منطقه می تواند تا سال ها در ذهن شما باقی بماند.

منبع: گردشبان

به "دره ای پر از برج های متروکه عجیب!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دره ای پر از برج های متروکه عجیب!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید