راهیابی کمانداران به مرحله حذفی جام جهانی ترکیه

به گزارش وبلاگ گربه، مرحله دوم مسابقات جام جهانی تیروکمان که در رشته های ریکرو و کامپوند زنان و مردان در آنتالیا ترکیه در حال برگزاری است، کمانداران کامپوند به مرحله حذفی جام جهانی راه یافتند.

راهیابی کمانداران به مرحله حذفی جام جهانی ترکیه

به گزارش وبلاگ گربه، مرحله دوم مسابقات جام جهانی تیروکمان که از امروز دوشنبه 31 اردیبهشت در آنتالیای ترکیه در حال برگزاری است، تیم کامپوند زنان و مردان در بخش انفرادی، تیمی و میکس به مصاف حریفان خود رفتند.

در کامپوند تیمی مردان و در مرحله مقدماتی جام جهانی تیروکمان، اسماعیل عبادی با کسب 707 امتیاز در صندلی هفتم نهاده شد، نیما محبوبی با 699امتیاز در جدول رده بندی مرحله مقدماتی بیست و نهم شد، حمید کاظم پور با 696 امتیاز در صندلی سی و هفتم جدول رده بندی مرحله مقدماتی ایستاد و مجید قیدی با 694 امتیاز، چهل و چهارم شد

همچنین در بخش مرحله مقدماتی جام جهانی تیروکمان و در کامپوند زنان، فرشته قربانی با 678 امتیار در صندلی چهل وسوم جدول رده بندی نهاده شد، پریسا براتچی با 685امتیاز، بیست و نهم شد، راحله فارسی با 691 امتیاز در صندلی نوزدهم جدول رده بندی مرحله مقدماتی نهاده شد و کیسا بایبوردی با 667 امتیاز، پنجاه و هشتم شد.

در ادامه این رقابت ها و در مرحله حذفی کاظم پور در اولین ملاقات خود به مصاف حریفی از صربستان خواهد رفت، مجید قیدی با کمانداری از اندونزی ملاقات خواهد داشت، نیما محبوبی و اسماعیل عبادی در اولین ملاقات خود از مرحله حذفی استراحت دارند. همچنین پریسا براتچی و فرشته قربانی و راحله فارسی نیز در اولین ملاقات خود در مرحله حذفی با قرعه استراحت روبرو شدند، اما کیسا بایبوردی در اولین ملاقات خود به مصاف کمانداری از قزاقستان می رود.

در بخش میکس تیم کامپوند ایران متشکل از اسماعیل عبادی و راحله فارسی در دور اول رقابت حذفی استراحت دارند، در دور دوم برابر کماندارانی از روسیه به رقابت خواهند پرداخت.

همچنین در بخش کامپوند مردان، تیم ایران متشکل از اسماعیل عبادی، حمید کاظم پور و نیما محبوبی در مرحله مقدماتی ششم شدند. تیم کامپوند مردان در دور اول مرحله حذفی استراحت دارند اما در دور دوم به مصاف ایتالیا می فرایند.

تیم کامپوند زنان نیز متشکل از فرشته قربانی، راحله فارسی و پریسا براتچی در مرحله مقدماتی جام جهانی تیروکمان یازدهم شدند. تیم کامپوند زنان در دور اول مرحله حذفی استراحت دارند و در دور دوم به مصاف تیم آمریکا خواهند رفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "راهیابی کمانداران به مرحله حذفی جام جهانی ترکیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهیابی کمانداران به مرحله حذفی جام جهانی ترکیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید