رحمتی از غیبت 4 بازیکن شهرخودرو مقابل ماشین سازی اطلاع داد

به گزارش وبلاگ گربه، سرمربی تیم شهرخودرو مشهد با بیان اینکه امیرحسین نعمتی، ابوذر صفرزاده، امیر جعفری و اسدآبادی در بازی با ماشین سازی حضور ندارند، گفت: شناخت چندانی از این تیم نداریم.

رحمتی از غیبت 4 بازیکن شهرخودرو مقابل ماشین سازی اطلاع داد

به گزارش وبلاگ گربه به نقل از مهر، سید مهدی رحمتی امروز در نشست خبری پیش از بازی با تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با اشاره به اینکه از مدیران باشگاه به خاطر تأمین بازیکنان جدید مد نظر خود تشکر می کنم، گفت: امکان جذب یک مدافع جدید برای این فصل مهیا نشد لذا با مدافعان فعلی لیگ برتر فوتبال را آغاز می کنیم.

سرمربی تیم شهرخودرو مشهد اعلام کرد: بعد از بازی های جام باشگاه های آسیا سعی کردیم بلافاصله تمرینات را آغاز کنیم، از سوی دیگر با توجه به اضافه نموده شدن نفرات جدید، اردوی 12 روزه ای را در تهران و چندین بازی تدارکاتی در این شهر و مشهد برگزار کردیم؛ هر چند باید گفت در ابتدای لیگ آمادگی کامل نداریم، اما در حال حاضر شرایط خوبی داریم.

وی با اشاره به بازخورد مثبت مردم مشهد از مربی گری خود اضافه نمود: از مربیان سابق شهر خودرو و پیشکسوتان فوتبال مشهد به خصوص خداداد عزیزی که در این مدت در کنار من بوده و از بنده حمایت کردند، سپاسگزاری می کنم.

رحمتی در ادامه اظهار کرد: نتیجه آزمایش کرونای پنج بازیکن این تیم طی هفته گذشته مثبت شد که از میان آنان نتیجه آزمایش علی نعمتی و امید منصوری در سه روز آخر منفی شد، لذا به تمرین ها بازگشتند.

وی با بیان اینکه امیرحسین نعمتی، ابوذر صفرزاده، امیر جعفری و اسدآبادی در بازی فردا حضور ندارند، به نبود طرفداران در استادیوم به دلیل شیوع ویروس کرونا، گفت: طرفداران عضو جدانشدنی فوتبال هستند، دوست داشتم فردا به عنوان اولین حضور خود به عنوان سرمربی، طرفداران را در کنار خود داشته باشم.

سرمربی تیم شهرخودرو مشهد در ادامه با اشاره به اینکه تیم ماشین سازی تبریز با مربی و بازیکنان جدید با تغییر کامل شاکله به لیگ وارد شده است، گفت: تیم ها سه هفته اول لیگ را به شناخت و ارزیابی از هم طی می نمایند لذا شناخت چندانی از تیم ماشین سازی نداریم، اما کوشش داریم تا سه امتیاز را در اولین بازی لیگ کسب کنیم.

وحید بیاتلو، سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز به نشست خبری قبل از بازی نرسید.

لازم به ذکر است، شهر خودرو و ماشین سازی از ساعت 15:50 فردا، در چارچوب هفته اول لیگ برتر فوتبال و در استادیوم امام رضا (ع) به مصاف هم می فرایند.

منبع: جام جم آنلاین

به "رحمتی از غیبت 4 بازیکن شهرخودرو مقابل ماشین سازی اطلاع داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رحمتی از غیبت 4 بازیکن شهرخودرو مقابل ماشین سازی اطلاع داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید