قتل فجیع پدر و مادر در روز عید فطر!

به گزارش وبلاگ گربه، فرمانده انتظامی شهرستان ممسنی از قتل پدر و مادر در روز عید فطر توسط فرزند خانواده خبر داد.

قتل فجیع پدر و مادر در روز عید فطر!

به گزارش پلیس فارس، سرهنگ محمدهاشم قسام گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر تیر اندازی منجر به قتل در یکی از محله های شهرستان ممسنی، بلافاصله تیمی از مأموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی شرح داد: مأموران در بررسی های اولیه مطلع شدند که مرد و زنی سالمند در منزل مسکونی خود به ضرب گلوله فرزندشان کشته شده اند و قاتل بلافاصله پس از وقوع جرم با یک خودرو پراید متواری شده است.

وی اضافه کرد: مأموران انتظامی با تحقیقات فنی و تخصصی پیروز شدند کمتر از 12 ساعت قاتل را در یکی از محلات شهرستان ممسنی شناسایی و آن را در یک عملیات ضربتی دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان ممسنی با بیان اینکه قاتل در بازپرسی اولیه به قتل پدر 67 ساله و مادر 63 ساله خود اقرار کرد، گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهم یک قبضه اسلحه برنو که در درگیری استفاده شده است به همراه تعدادی مهمات مربوطه کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد، به شهروندان توصیه کرد در صورت داشتن هرگونه اختلاف، با مراجعه به مراکز مشاوره مسائل خود را برطرف کنند تا شاهد حوادث ناگوار نباشیم.

منبع: فرارو

به "قتل فجیع پدر و مادر در روز عید فطر!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل فجیع پدر و مادر در روز عید فطر!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید