وان دن بروم: آلکمارِ باتجربه بی تابی نمی کند

به گزارش وبلاگ گربه، سرمربی یاران جهانبخش در آستانه اولین بازی لیگ اروپا تیمش برابر ایانینیای یونان گفت: ما سرشار از تجربه هستیم و نباید مقابل تیم ناشناخته یونانی بی تابی کنیم.

وان دن بروم: آلکمارِ باتجربه بی تابی نمی کند

به گزارش وبلاگ گربه، تیم آلکمار با در اختیار داشتن علیرضا جهانبخش، ملی پوش ایرانی امشب (پنجشنبه) در اولین بازی خود در لیگ اروپا در استادیوم خانگی آفاس میزبان تیم ایانینای یونان است. ایانینای یونان همان تیمی است که با ارسال شکایتی به یوفا توانست جایگزین یاران انصاری فرد در لیگ اروپا گردد و با حذف تیمی نروژ در مرحله قبلی این رقابت ها حریف آلکمار هلند شد.

وان دن بروم، سرمربی تیم آلکمار هلند در آستانه اولین بازی تیمش در لیگ اروپا گفت: تیم من مشتاق بازی برابر ایانینای یونان است و اگر بتوانیم توانمندی های خود را به خوبی نشان دهیم، قطعاً پیروز خواهیم شد.

سرمربی یاران جهانبخش در ادامه تأکید کرد: آلکمار تجارب زیادی در میان تیم های اروپایی دارد و دوران آماده سازی بسیار خوبی را پشت سر گذاشته ایم. ایانینای یونان تیمی ناشناخته است، اما هر تیمی در لیگ اروپا توانمندی خاص خود را دارد.

وان دن بروم در پایان گفت: ایانینا برای دریافت پاداش یا برپایی جشن به هلند نمی آید و برای کسب حداقل امتیاز مقاومت خواهد نمود. آلکمار باتجربه حق بی تابی برابر حریف یونانی در صورت ارائه بازی بسته را ندارد. در واقع تاکتیکی را پیاده می کنیم که برای انجام آن با بازیکنان صحبت نموده ایم.

منبع: تسنیم

به "وان دن بروم: آلکمارِ باتجربه بی تابی نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وان دن بروم: آلکمارِ باتجربه بی تابی نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید