گزارش حسابرسی دانشگاه آزاد تا سرانجام سال اعلام می گردد

به گزارش وبلاگ گربه، محمد مهدی طهرانچی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی درصدد است برای صیانت از حق الناس و شهریه های دانشجویان، پیگیری قضایی و احقاق حقوق دانشگاه از مدیران متخلف دوره گذشته را در دستورکار قرار دهد.

گزارش حسابرسی دانشگاه آزاد تا سرانجام سال اعلام می گردد

وی اضافه کرد: ارائه گزارش نهایی اولین حسابرسی مستقل مقدمه پیگیری قضایی و احقاق حقوق دانشگاه از مدیران متخلف دوره گذشته خواهد بود.

عضو هیات امنا دانشگاه آزاد عنوان نمود: متاسفانه در مواردی به بی انضباطی های اقتصادی و تخلفاتی برخورد کردیم که در حال حاضر منتظر نتایج نهایی حسابرسی مستقل هستیم تا آنالیز گردد این موضوع به چه میزان سازمان یافته بوده است.

طهرانچی اضافه کرد: هیات امنا نسبت به حقوق دانشگاه و دانشجویان بسیار حساس بوده و تا پیگیری در محاکم قضایی علاوه بر هیات های تخلفات دانشگاه برای بازگشت خسارات وارده مطلب را دنبال خواهد نمود.

وی با اشاره به جلسه اخیر هیات امنا و ارائه گزارش رئیس موسسه حسابرسی مستقل مفید راهبر گفت: در این جلسه مسائل اداری به کارگیری موسسات دیگری که باتوجه به ابعاد وسیع کار به پیشنهاد موسسه و تصویب هیات امنا انتخاب می شوند، برطرف شد.

عضو هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی تاکید نمود: با برطرف این مشکل ضمن تسریع در فرایند حسابرسی گزارش نهایی تا انتها سال تکمیل و در هیات امنا ارائه خواهد شد.

طهرانچی اضافه کرد: در مرحله بعد در مواردی که به تخلفات سازمان یافته مدیریتی برخورد کنیم تشکیل پفراینده های تخلفات اقتصادی از سوی واحدهای حقوقی دانشگاه و ارسال آن در هیات های تخلفات دانشگاه و در صورت لزوم به محاکم قضایی برای احقاق حقوق دانشگاه مدنظر است.

وی تاکید نمود: البته معتقدیم حسابرسی مستقل صیانت از مدیریت اجرایی و کارکنان صدیق دانشگاه آزاد اسلامی است اما در عین حال با تخلفات انجام شده نیز باید به شدت برخورد گردد.

عضو هیات امنا دانشگاه آزاد گفت: تاکید ویژه رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی ایجاد شفافیت اقتصادی و انضباط اداری در تمام حوزه ها و برخورد قاطع با تخلفات اقتصادی و صیانت از حق الناس و شهریه های دانشجویان است. بر همین اساس مصمم هستیم با صرفه جویی و ایجاد انضباط اقتصادی و اداری مانع از تحمیل هزینه های بیشتر به دانشجویان شویم.

منبع: ویکی گرام

به "گزارش حسابرسی دانشگاه آزاد تا سرانجام سال اعلام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش حسابرسی دانشگاه آزاد تا سرانجام سال اعلام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید