برگزاری تولد بازیگر سرشناس هالیوود در زندان!، عکس

به گزارش وبلاگ گربه، جین فوندا که به خاطر اعتراضات اخیر خود در زندان به سر می برد، ممکن است جشن تولد خود را نیز در آن فضا بگذراند.

برگزاری تولد بازیگر سرشناس هالیوود در زندان!، عکس

ایران آرت: احتمالات حکایت از آن دارند که جین فوندا؛ بازیگر سرشناس هالیوودی امسال جشن تولد هشتاد و دو سالکی خود را در زندان برگزار می کند. البته صحبت بر سر یک زندان واقعی است نه زندانی که در لوکیشن یک فیلم وجود داشته باشد.

جین فوندا یکی از چهره هایی است که اخیرا به علت اعتراضات خود به تغییرات اقلیمی حاشیه ساز شد. او که در واشنگتن دستگیر شده بود به زندان ایالتی منتقل شد و یک شب را نیز در بازداشت گذراند.

این بازیگر به منظور اعتراض هر هفته در چالشی به نام افزایش آگاهی درباره تأثیرات جهانی و گسترده تغییرات آب و هوایی ، به واشنگتن می رفت و در مقابل ساختمان مجلس نمایندگان معترض می شد. اکنون به نظر می رسد فوندا که در بازداشت موقت به سر می برد باید امسال در زندان تولد بگیرد.

فوندا مدتی پیش فرد الهام بخش خود برای این اعتراض را گرتا تونبرگ نوجوان و فعال حقوق محیط زیستی دانست که در حال تلاش برای نجات سیاره زمین استتونبرگ ایده اعتراض های سریالی موسوم به اعتصاب روز جمعه را ایجاد کرد و فوندا نیز تکنیکی به همین شکل را در ایالات متحده برقرار کرد.

این بازیگر پیش از این سه بار در جریان تظاهرات مسالمت آمیز خود دستگیر شده بود و یک شب را در زندان گذراند. در حالی که در صورت حکم دادگاه ممکن است وی فصل آخر سریال نتفلیکس ، گریس و فرانکی را از دست دهد. جین فوندا گفت که وکیلش به وی توضیح داده که ممکن است سه ماه زندانی شود. در این شرایط فوندا باید جشن تولد امسال خود را در زندان برگزار کند.

منبع: توریسم آنلاین

به "برگزاری تولد بازیگر سرشناس هالیوود در زندان!، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری تولد بازیگر سرشناس هالیوود در زندان!، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید