جعفرزاده: ادامه فرایند آنالیز سانحه هواپیمای اوکراینی با حضور نمایندگان دیگر کشور ها ، هرگونه نتیجه گیری سانحه مستلزم آنالیز همه پارامتر ها است

به گزارش وبلاگ گربه، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: ادامه فرایند آنالیز سانحه بوئینگ 737 اوکراینی با حضور نمایندگان کشور های ذی مدخل در این سانحه در سازمان هواپیمایی کشوری در حال اجرا است.

جعفرزاده: ادامه فرایند آنالیز سانحه هواپیمای اوکراینی با حضور نمایندگان دیگر کشور ها ، هرگونه نتیجه گیری سانحه مستلزم آنالیز همه پارامتر ها است

به گزارش گروه مالی وبلاگ گربه، رضا جعفر زاده گفت: عملیات آنالیز سانحه هواپیمای اوکراینی با حضور نمایندگان کشور های خارجی در سازمان هواپیمایی کشوری همچنان ادامه دارد.

وی تأکید کرد: طرف های ایرانی و خارجی هر گونه نتیجه گیری سانحه را مستلزم آنالیز همه پارامتر ها می دانند تاکید دارند که اظهارنظر های غیرتخصصی قبل از تکمیل همه آنالیز ها نباید انجام گردد.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اضافه نمود: آنچه که تا کنون عنوان شده است نتیجه آنالیز سانحه نیست و بر اساس مقررات و قوانین وظیفه سازمان هواپیمایی ایران است که با حضور نمایندگان کشور های ذی نفع همه ابعاد سانحه را آنالیز کند.

جعفرزاده از تاریخ و زمان اعلام نتیجه نهایی آنالیز سانحه خودداری کرد و آن را منوط به آنالیز ابعاد مختلف تیم های کارشناسی ایرانی و خارجی که مجاز به حضور در آنالیز سانحه هستند دانست.

وی با تأکید بر اینکه عملیات آنالیز سانحه حتی روز های تعطیل هم متوقف نمی گردد، گفت: آنالیز سانحه هر روز با نمایندگان کشور های ذی مدخل در این سانحه ادامه دارد.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در پاسخ به این سوال که بالاخره سرنوشت جعبه سیاه هواپیما و بازخوانی آن در ایران یا کشور های خارجی چگونه خواهد بود، گفت: ما طبق مقررات ایکائو عمل می کنیم و فعلاً در ایران تیم آنالیز سانحه با حضور کشور ها در حال آنالیز این موضع هستند.

وی گفت: جعبه سیاه تحت نظارت تیم آنالیز سانحه سازمان هواپیمایی کشوری و مدیر کل آنالیز سوانح و دیگر کشور های ذی مدخل در حال آنالیز است و هر تصمیم دیگری در این باره فقط طبق قوانین و مقررات بین المللی و ایکائو است و مقررات کاملاً شفاف تعیین نموده است که باید چگونه عمل کنیم.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری ادامه داد: ما انکس 19 گانه را داریم که انکس 13 مربوط به این موضوع است و تصمیم گیری ها همه طبق این قوانین خواهد بود.

وی تأکید کرد: شرایط آنالیز این سانحه از ابتدای وقوع آن تا کنون اصلاً متوقف نشده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "جعفرزاده: ادامه فرایند آنالیز سانحه هواپیمای اوکراینی با حضور نمایندگان دیگر کشور ها ، هرگونه نتیجه گیری سانحه مستلزم آنالیز همه پارامتر ها است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جعفرزاده: ادامه فرایند آنالیز سانحه هواپیمای اوکراینی با حضور نمایندگان دیگر کشور ها ، هرگونه نتیجه گیری سانحه مستلزم آنالیز همه پارامتر ها است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید