روحانی: درآمد سالانه تردد برای تکمیل منطقه دو بکار می رود ، آزادراه تهران-شمال جاده ای بسیار زیبا توام با ریزه کاری فنی است

به گزارش وبلاگ گربه، رئیس جمهور گفت: آزادراه تهران-شمال جاده ای بسیار زیبا و دیدنی توام با همه ریزه کاری های فنی ساخته شده و عبور از این جاده با توجه به این جاذبه های طبیعی و فنی مطمئنا برای مردم جذاب و خوشایند خواهد بود.

روحانی: درآمد سالانه تردد برای تکمیل منطقه دو بکار می رود ، آزادراه تهران-شمال جاده ای بسیار زیبا توام با ریزه کاری فنی است

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ گربه، حسن روحانی روز سه شنبه پس از بازدید از منطقه یک آزادراه تهران-شمال در جمع وبلاگ گربه با ابراز خرسندی از افتتاح این راستا برای استفاده مردم، گفت: این راستا آماده بهره برداری عمومی بوده و از صبح پنجشنبه مردم می توانند از این جاده رفت و آمد داشته باشند.

رئیس جمهور با بیان اینکه بلافاصله کارگاه منطقه یک به منطقه دو منتقل و فعالیت برای ساخت این منطقه شروع می گردد، گفت: امیدواریم حداقل تا خاتمه دولت دوازدهم یک خط از این منطقه تکمیل و خط دیگر هم از جاده فعلی استفاده گردد.

روحانی اضافه کرد: در این راستا هم دولت و هم بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی همه توان خود را به کار خواهد بست و امروز به وزیر راه و شهرسازی و رئیس بنیاد مستضعفان اعلام می کنم که درآمد سالانه منطقه یک هرچه که هست باید برای تکمیل منطقه دو به این پروژه منتقل گردد و هر مقدار کسری هم بود، دولت یاری کند تا بتوانیم تا خاتمه دولت دوازدهم شاهد رفت و آمد در این راستا هم باشیم.

رئیس جمهور اعلام نمود: امیدواریم این جاده که برای کشور بسیار حائز اهمیت است، هرچه زودتر تکمیل گردد و لازم می دانم از همه تلاشگران در این راستا تشکر کنم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "روحانی: درآمد سالانه تردد برای تکمیل منطقه دو بکار می رود ، آزادراه تهران-شمال جاده ای بسیار زیبا توام با ریزه کاری فنی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روحانی: درآمد سالانه تردد برای تکمیل منطقه دو بکار می رود ، آزادراه تهران-شمال جاده ای بسیار زیبا توام با ریزه کاری فنی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید