ساعت مچی هوشمند دانشجویی دانشگاه آزاد تبریز ثبت شد

به گزارش وبلاگ گربه، ساعت مچی هوشمند که به همت دانشجوی دانشگاه آزاد تبریز با کاربرد ثبت علائم حیاتی، فشار خون، نبض و تعداد ضربان قلب طراحی شده بود، در مرکز مالکیت فکری قوه قضائیه ثبت شد.

ساعت مچی هوشمند دانشجویی دانشگاه آزاد تبریز ثبت شد

به گزارش خبرنگار وبلاگ گربه، ساعت مچی هوشمند که به همت دانشجویی دانشگاه آزاد تبریز با کاربرد ثبت علائم حیاتی، فشار خون، نبض و تعداد ضربان قلب طراحی شده بود در مرکز مالکیت فکری قوه قضائیه ثبت شد.

این ساعت مچی هوشمند علائم حیاتی اهداکننده خون، فشار خون، نبض و تعداد ضربان قلب را اندازه گرفته و به صورت مانیتورینگ نشان می دهد و اهداکننده خون و پرستار از علائم مربوطه باخبر می شوند و پرسیدن پرسش های پرستار از اهداکننده را در مورد سرگیجه و افت فشار و... برطرف می کند.

این طرح که توسط نادیا قاسم زاده آماده سازی شده، مربوط به رشته مهندس پزشکی بوده و در سازمان انتقال خون و بیمارستان ها قابل استفاده است. این سومین طرح این دانشجوی مهندس پزشکی (بیومکانیک) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز بوده که به ثبت می رسد. چندی پیش، کنترل و مدار هموشیکر خون و مقاوم سازی کیسه های خونی در حالت پلاسما منجمد (FFP) توسط وی به ثبت رسیده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ساعت مچی هوشمند دانشجویی دانشگاه آزاد تبریز ثبت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعت مچی هوشمند دانشجویی دانشگاه آزاد تبریز ثبت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید