سرلک: پیش از امضای قرارداد با شهر خودرو از سازمان لیگ برگه فسخ گرفتم، امیدوارم محرومیت ما برداشته شود

به گزارش وبلاگ گربه، بازیکن تیم فوتبال شهر خودرو ابراز امیدواری کرد با توافقی که این باشگاه با فدراسیون فوتبال خواهد داشت، حکم محرومیت این تیم از دو پنجره نقل وانتقالاتی برداشته شود.

سرلک: پیش از امضای قرارداد با شهر خودرو از سازمان لیگ برگه فسخ گرفتم، امیدوارم محرومیت ما برداشته شود

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ گربه، میلاد سرلک بعد از شکست 3 بر یک تیم فوتبال شهر خودرو مقابل پرسپولیس درباره اینکه باشگاه مشهدی از دو پنجره نقل وانتقالاتی بر سر انتقال او و یک بازیکن دیگر (حسن جعفری) محروم شده است، گفت: شنبه در این باره قرار است جلسه ای برگزار شود و من امیدوارم که توافقی صورت بگیرد تا این حکم برداشته شود، چون این رأی عادلانه ای نیست. من پیش از عقد قرارداد با شهر خودرو، فسخ قراردادم با نساجی را از سازمان لیگ گرفته بودم.

وی درباره اینکه آیا بندی در قراردادش وجود داشته که پیروز به دریافت فسخ قرارداد شده است، گفت: صد درصد چنین چیزی وجود داشته است که من توانسته ام از سازمان لیگ برگه فسخ بگیرم. نمی دانم چطور سازمان لیگ نامه فسخ به من داده است، ولی کمیته تعیین شرایط این موضوع را قبول نمی کند. اگر از ابتدا بندی در قراردادم نداشتم سازمان لیگ به من فسخ نمی داد.

سرلک در واکنش به اینکه گفته می شود قراردادش با شهر خودرو و صدور فسخ از سوی سازمان لیگ همزمان اجرا شده است، عنوان کرد: چنین چیزی نیست، اما مدارکی وجود دارد که من ابتدا قراردادم را با نساجی فسخ کردم و بعد با شهر خودرو قرارداد بسته ام. فکر می کنم حکمی که صادر شده خیلی سنگین است و تا به امروز سابقه نداشته. خود من نیز چهار ماه محرومیت شده ام که امیدوارم توافق صورت بگیرد و محرومیتم برداشته شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سرلک: پیش از امضای قرارداد با شهر خودرو از سازمان لیگ برگه فسخ گرفتم، امیدوارم محرومیت ما برداشته شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرلک: پیش از امضای قرارداد با شهر خودرو از سازمان لیگ برگه فسخ گرفتم، امیدوارم محرومیت ما برداشته شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید