انصراف نصرالله سجادی از سفر به سوئیس به دلایل نامعلوم

به گزارش وبلاگ گربه، بر اساس لوایحی که از سوی فدراسیون جودو برای ارائه در جلسه رسیدگی به پرونده تعلیق ایران نام 6 نفر دیده آورده شده بود، خروج نام یک نفر بعضی معادلات را برهم خواهد زد.

انصراف نصرالله سجادی از سفر به سوئیس به دلایل نامعلوم

پیش از این قرار بود آرش میراسماعیلی، محمدرضا داورزنی، نصرالله سجادی، مجید زارعیان، ساعد به عنوان وکیل و دستیارش برای دفاع از حقانیت ورزش ایران راهی سوئیس شده و در جلسه دادگاه شرکت نمایند. اما شنیده ها حاکی از آن است که سجادی از همراهی هیأت اعزامی ایران منصرف شده است.

در اینکه این پرونده نه تنها برای جودو که برای کل ورزش ایران حائز اهمیت است شکی نیست. به جرأت باید گفت که آینده ورزش کشور بخصوص حضور ایران در بازی های المپیک پیش رو به نتیجه این دادگاه بستگی دارد و حذف هر کدام از این نفرات می تواند تبعات خاص خود را داشته باشد.

از سوی دیگر نام سجادی در لوایح ارسالی فدراسیون جودو به عنوان یکی از شهود پرونده ذکر شده است و حضور وی به عنوان یکی از تأثیرگذارترین افراد در ورزش ایران که چندین دوره مسئولیت کاروان اعزامی به بازی های المپیک و بازی های آسیایی را برعهده داشت، اهمیت شرکت در جلسه فوق را دو چندان می نماید. اینکه چرا سجادی چنین درخواستی داشته تعیین نیست و کمیته ملی المپیک باید شرایط لازم برای همراهی وی را فراهم کند.

جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده جودو ایران در تاریخ 26 شهریورماه در لوزان سوئیس برگزار خواهد شد و هیأت اعزامی ایران در کوشش است تا به وسیله سفارت این کشور در تهران ویزا سفر دریافت کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "انصراف نصرالله سجادی از سفر به سوئیس به دلایل نامعلوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصراف نصرالله سجادی از سفر به سوئیس به دلایل نامعلوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید