برخورد شدید پژو با پایه پل عابر پیاده، 5 نفر مصدوم شدند

به گزارش وبلاگ گربه، رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت از وقوع یک حادثه تصادف خودرو با پایه پل عابر پیاده و مصدومیت 5 نفر اطلاع داد.

برخورد شدید پژو با پایه پل عابر پیاده، 5 نفر مصدوم شدند

به گزارش وبلاگ گربه به نقل از فارس، سرهنگ احسان مومنی رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب از برخورد یک دستگاه سواری پژو با پایه پل بلوار هجرت روبروی در بیمارستان بعثت و مصدوم شدن 5 نفر از عابران اطلاع داد.

سرهنگ مومنی در تشریح این خبر گفت: در ساعت 7:10صبح دیروز برابر اعلام فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره تصادف پژو با پایه پل عابر پیاده در محدوده بلوار هجرت روبروی در بیمارستان بعثت بلافاصله کارشناسان منطقه 14 پلیس راهور پایتخت به همراه گروه های امدادی و اورژانس در محل حادثه حاضر شدند.

این مقام انتظامی اضافه نمود: در آنالیز های اولیه تعیین شد که این حادثه بر اثر عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه و تخطی از سرعت مطمئنه اجرا شده که راننده پژو با توجه به سرعت زیاد ، دیگر نتوانست خودروی خود را کنترل کند؛ بنابراین از جهت راه خارج شده و به شدت با پل برخورد نموده و واژگون می گردد.

سرهنگ مومنی ادامه داد: در این حادثه پژو با 5 نفر از عابرین برخورد کرد که 2 نفر از آنها به بیمارستان منتقل و 3 نفر دیگر از ایشان به صورت سرپایی در محل مداوا شدند.

وی توضیح داد: در این حادثه، راننده سواری پژو که در داخل خودروی سواری محبوس شده بود با حضور عوامل آتش نشانی از خودرو خارج شد.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب از رانندگان خواست در حین رانندگی تمام حواس خود را فقط به رانندگی معطوف داشته و از عجله و شتاب خودداری نموده و با سرعت مطمئنه و مقرره حرکت نمایند.

منبع: جام جم آنلاین

به "برخورد شدید پژو با پایه پل عابر پیاده، 5 نفر مصدوم شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برخورد شدید پژو با پایه پل عابر پیاده، 5 نفر مصدوم شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید