واکنش زیدان به ادعای مردمی بودن اتلتیکو مادرید

به گزارش وبلاگ گربه، زیدان در آستانه دربی مادرید گفت که شکست سنگین در بازی های پیش فصل ربطی به بازی فردا ندارد و نیازی به تماشای فیلم آن بازی حس نکرده است.

واکنش زیدان به ادعای مردمی بودن اتلتیکو مادرید

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ گربه، رئال مادرید به عنوان صدرنشین لالیگا فردا در وندا متروپلیتانو دیدار حساس برابر اتلتیکو را پیش رو دارد. دربی مادرید که برای هر دو تیم اهمیت بسیاری دارد. رئال در بازی های پیش فصل یک شکست عجیب 7-3 از اتلتیکو را تجربه کرد و حالا انگیزه های فراوانی برای جبران دارد به خصوص که از شرایط بهتری نیز نسبت به رقیب خود برخوردار است. فصل گذشته رئال توانست در زمین اتلتیکو 1-3 پیروز گردد و حالا به دنبال تکرار آن برد است.

زین الدین زیدان سرمربی رئال در نشست خبری این بازی گفت: اینجا همواره مسئولیت بزرگی روی دوشم حس می کنم. همه کارکنان باشگاه، بازیکنان و اعضای کادر فنی چنین مسئولیتی در خود حس می نمایند. زمانی بازیکن رئال بودم و الان سرمربی هستم. به خوبی می دانم که دربی چه اهمیتی دارد و چگونه باید برای این مسابقه آماده شد. در هر صورت این بازی هم سه امتیاز دارد و به عنوان بازی پیش رو حداکثر تمرکز را روی آن داریم. برای بازی فردا فقط جدیت و انگیزه کافی نیست. به چیزهای بیشتری برای برد احتیاج داریم.

اتلتیکو تیم مردم و رئال تیم ثروتمند:وارد این مباحث نمی شوم. مثل دیگران اینجا در رئال نیز همه صبح زود بلند می شوند و به سختی کار می نمایند. اینکه در بیرون می گویند رئال تیم ثروتمند است و اتلتیکو تیمی متعلق به مردم را نمی توانم عوض کنم. چیزی که می خواهم این است که طرفداران رئال به بازیکنان شان افتخار نمایند. کوشش من ساختن چنین تیمی است.

شکست 7-3 در بازی های پیش فصل: بازی فردا هیچ ارتباطی با آن دیدار ندارد. یک بازی مهم فردا پیش رو داریم و باید در آن پیروز شویم. تغییری در ایده های ما ایجاد نشده و می دانم که فردا نیز بازی دشواری پیش رو خواهیم داشت. فیلم آن بازی را دیده ام؟ خیر، چرا که این دو بازی ارتباطی به هم ندارند.

رودریگو: او فردا برای تیم دوم بازی خواهد نمود. رودریگو بازیکن آینده داری است و در خصوص او با احتیاط عمل خواهیم کرد.

ترکیب اصلی: دوست دارم به هر 25 بازیکنم میدان دهم ولی فقط یازده نفر می توانند در بازی حاضر باشند.

هازارد: می دانم او چه بازیکنی است و چه کیفیت بالایی دارد. یک جهان انتظار در خصوص او وجود دارد و او هم این را می داند. حامی او و در کنارش هستم. هازارد هم با ماست و همان بازیکنی خواهد شد که می خواهیم.

وضعیت ایسکو، مودریچ و مارسلو: بسیار بهتر از قبل شده اند و خواهیم دید که می توانند وارد فهرست نهایی شوند یا خیر.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "واکنش زیدان به ادعای مردمی بودن اتلتیکو مادرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش زیدان به ادعای مردمی بودن اتلتیکو مادرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید