حمیدرضا مومنی ازندریانی دبیر جدید شورای عالی مناطق آزاد شد

به گزارش وبلاگ گربه، وزیر اقتصاد با صدور حکمی حمیدرضا مومنی ازندریانی را به سمت دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی کشور منصوب کرد.

حمیدرضا مومنی ازندریانی دبیر جدید شورای عالی مناطق آزاد شد

به گزارش ایسنا، در حکم انتصاب حمیدرضا مومنی ازندریانی آمده است:

نظر به تخصص، دانش و توانمندی های ارزنده جنابعالی و در اجرای مفاد تبصره ماده (23) قانون برنامه 5 ساله ششم توسعه مالی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران به موجب این حکم به سمت دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه مالی منصوب می شوید.

با توجه به نقش کلیدی مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه مالی در رشد و توسعه مالی کشور، اجرای برنامه های دولت دوازدهم و تولید و اشتغال، امید است با اتکال به خداوند متعال و با همکاری مدیران مناطق آزاد و کارشناسان و صاحبنظران این حوزه در ایفای وظایف و پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شورای یاد شده پیروز و مؤید باشید. توفیق و سربلندی شما را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انجام وظایف محوله از خداوند منان مسئلت می نمایم.

حمیدرضا مؤمنی ازندریانی پیش از این مشاغل مختلف مدیریتی از جمله معاونت برنامه ریزی و اداری مالی استانداری خراسان، مشاورت استانداران همدان و خراسان رضوی، مدیر کلی امور مالی استانداری های وزارت کشور، مدیر عاملی شرکت کویر تایر و ریاست هیات مدیره و مدیر عاملی سازمان منطقه آزاد قشم را عهده دار بوده است.

طبق این گزارش، امروز مرتضی بانک با ارسال نامه ای به رییس جمهور، از سمتش در دبیری شورای عالی مناطق آزاد و معاونت ریاست جمهوری استعفا داد.

منبع: فرارو

به "حمیدرضا مومنی ازندریانی دبیر جدید شورای عالی مناطق آزاد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمیدرضا مومنی ازندریانی دبیر جدید شورای عالی مناطق آزاد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید